Долар: прогнози на 2019

Які будуть на долар прогнози на 2019 рік? Як американська валюта вплине на гривню? Чого чекати українцям від економічної ситуації в країні?

Долар прогнози на 2015


Ні для кого не секрет, що Україна в даний час знаходиться у вкрай важкому становищі. Війна сильно послабила національну економіку, кредитний рейтинг знизився, бізнесмени побоюються відкривати нові підприємства і розвивати наявний бізнес. Поки йде війна говорити про зміцнення гривні немає ніякого сенсу.

Але є і хороші новини. По відношенню до України у США та ЄС є свій «план Маршалла». Він має на увазі квоти на закупівлю українських товарів та сільгосппродукції. Новий український уряд значно спростило умови для ведення бізнесу. Закінчаться бойові дії - національна економіка отримає потужний поштовх вперед. Тому, незважаючи на те, що на долар прогнози на 2019 поки не дуже хороші, всі підстави для зростання економіки є. Потрібно лише вистояти і витримати війну.
 
Орієнтовний курс української гривні до долара на 2019 рік - 27-28. Тобто, очікується невелике укріплення. В кінці року курс може упатсть до 23-24 гривень за долар.  

Варто пам'ятати, що частка економіки ЄС і США у світі займає близько 57%. Частка економіки Митного союзу не перевищує 5%. Україна отримає не тільки новий потужний ринок збуту, але і хороші дотації на відновлення економіки. Українці обов'язково вистоять, а всі винуватці нинішньої кризи неодмінно понесуть покарання.

 На відміну від Росії, економіка України не сировинна, а виробнича. Верстати, автомобілі, літаки, вертольоти, автобуси, військова техніка, приладобудування - всі ці галузі живі і будуть відновлені в найкоротші терміни. Так що країна переживає важку смуту, несе втрати, але попереду всіх українців чекає яскраве сонце і щасливе життя.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Комментариев 0