Турція відпочинок ціни 2019


 

Турція відпочинок ціни 2016

 

 

Турція відпочинок ціни 2019 — Кемер, Анталія, Аланія, Мармарис, акції та гарячі путівки на одного, 2, 4 чоловік з дітьми та сімейних пар. Зі Львова та Києва — організовані поїздки і чартери. В даний час в Туреччину з України можна злітати за все за 6200 гривень, на двох — 12-13 тисяч в тризірковий готель за системою «все включено». Вартість сильно впала за останній рік, до того ж на курортах стало дуже мало туристів з Росії, що знижує ймовірність конфліктів і неприємних ситуацій. Приблизно за 7-8 гривень можна зупинитися вже в повноцінному 3 * -му готелі на першій лінії з басейном і видом на море. Далі йдуть вже готелі в 4 і 5 зірок — там ціни складають вже 13-15 тисяч гривень з людини, а ось найдорожча путівка до Туреччини може коштувати і кілька тисяч євро на добу на людину.


В Турцію на відпочинок ціна 2019 року може бути істотно знижена при ранньому бронюванні. Також дуже дешево можна купити гарячу путівку з Києва або будь-якого іншого міста, коли туроператор заповнює чартерний рейс і намагається знайти для туристів найкращі пропозиції. Звичайно, відпочити також дешево, як у Бердянську не вийде, але на то вона і Туреччина з її готелями «все включено». Зараз, звичайно, вже з'явилися і готелі без харчування, тільки зі сніданком, але так їздити рекомендується тільки українцям, які добре знають англійську або турецьку мову.


Найдорожчі путівки в Туреччину завжди в Анталію — сюди краще їздити з дітьми, оскільки відстань від аеропорту мінімальне і якщо ви їдете зі Львова, Харкова чи Чернігова для вильоту в Києва, не так сильно втомитеся. У Аланію вартість відпочинку вже нижче, оскільки там пляжі залишають бажати кращого. До речі, їхати краще в готелі з власним пляжем. У Туреччині є майже всі види пляжного покриття — галька, пісок, черепашник.


Варто відзначити, що система «все включено» різна, тому і ціни відрізняються. Десь в 3-зірковому готелі є безкоштовний алкоголь, анімація і полуденок, а десь таких приємних надмірностей немає. Так що при виборі — враховуйте такі нюанси. Та й трансфер повинен входити в тур (він зазвичай забезпечується туроператором).


Турція відпочинок ціни 2019 — найкращі пропозиції для України цього року чекають вас, відпочивайте з задоволенням!

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Комментариев 0